Sohbet Odaları

İslami Chat

İslami Sohbet

Islam aleminin en büyük islami sohbet odaları sizlere dini sohbet konularında paylaşım imkanı sunmaktadır.islami sohbet siteleri var olan diğer sohbet sitelerine nazaran yaş ve düşünce bakımından daha olgun kişilerden oluşan bir topluluktur. İslami ve dini ve bilgilerin paylaşılıp kitaplarda okunmayan bazı konuların sohbet tadındadile geldiği ortamlardır.
Ayetler ve hadisler ile sohbete keyf katan, birbirlerine karşı daha saygılı olan bu sitelere genel olarak bayanların katılması, sohbetin seviyesini daha üst seviyede tutmaktadır.
İslami sohbet sitelerinde farklı inanç içinde bulunan, inandıkarı dini bilgilerini kendi aralarında tartışıp farklı dinler hakkında bilgi sahip olabilenler vardır.

Dini inaçlariki Farklı katagoride yer almaktadır. ilahi olmayanve ilahi olandin olmak üzereiki farklı düşünce adı altında toplanmıştır ilahi olmayandinler Konfüçyanizm, Taoizm , Şintoizm , Hinduizm ,Budizm,Caynizm , Dinka, Gana ve Maori inançlarıdır.

İslami Sohbet Siteleri

İlahi olan dinler ise Yahudilik, Hristiyanlık ve İslamiyet adı altında sınıflandırılmış. Bu farklı inança mensup insanların hepsinin katıldığı islami sohbet sitelerinde bukadar farklıdin hakkında kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz. Çoğu zaman gündem de olan Alevi – Sünni tartışmaları bile islami sohbet sitelerinde konu olarak ele alınıp çok güzel ve sevileyibir söyleşi olarak ele alınmaktadır. islamisohbet , islami chat siteleri sizlere bu bilgileri karşılıklı sohbet ederek bilgilendirme imkanı sunmaktadır. İslami sorulardan olusansoru cevap oyunu ruhunuzu dinlendiren ilahi ve tasavvuf müzikleri ile genişletilmiş islami sohbet siteleri aile yapısına uygun kurallar çerçevesindesize hizmet etmeye devam ediyor.

İslami Sohbet Odaları

İslami sohbet, dini sohbet, dini chat, dini sohbet yerleri, mynet islami chat, geveze islami sohbet gibi aramaların arttığını görünce bu konu ile alakalı makale yazmak zaruri hale geldi. İslami kelimelerde açılan bir çok siteye şöyle göz attığımızda açıkçası pek de farklarının olmadığını üzüntüyle gözlemledik.  Yüce dinimiz İslam’ın sanal alemde yaşanamayacağını iddia edenlerden biriyim. Peki İslam nedir? Nasıl yaşanır? İslam kimlerden öğrenilir öncelikle bunlara bakalım.

İSLAM: Yüce ALLAH (C.C.) tarafından insanların her iki cihanda mutlu olması için gönderilen kurallar bütünüdür. Bu kurallarını birini dahi reddetmek insanı küfre götürür. Bu nedenle Amentü duasında geçen bütün esasları kalb ile tasdik, dil ile ikrar mecburidir. Yok efendim ben şunu kabul ettim, ötekileri etmedim diyemezsin.

Sizlerde islami sohbet odalarımıza katılarak hem islami hadisler okuyabilirsiniz.Dilersenizde islami oyunlarımızdan sizlerde oynayabilirsiniz.Sizlerde gibi onlarca insan islami sohbet chat odalarımızı tercih etmektedir.İslami Chat odalarımıza ücretsiz üyeliksiz katılabilir ve parasız sohbet edebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet

İnsanların sohbet odalarına olan ilgileri ve talepleri Mobil chat sitemizi daha kolay şekilde bulunabilir hale getirmiştir. Sohbet denildiği zaman pek çok kişinin Mobil sohbet aklına gelmesi şüphesiz sohbet sitesini çok daha özel kılmaktadır. Sohbet odalarının birbirleri ile olan etkileşimi ve kalitesini bilen sohbet severler sizler için mobil uyumlu olacak şekilde sohbet ortamı sunmaktadır. Kesintisiz sohbet odalarından birisi olarak size profesyonel hizmeti sağlayacak olan mobil chat sitesi hayal ettiğiniz hizmeti sizler ile hızlı şekilde buluşturmak için vardır.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
Sohbet - Sohbet Odaları   - Sohbet - Mobil Sohbet - Web HostingGece Sohbet