Sohbet Odaları

Uzun Nickleri Yasaklama Remotesi

Uzun Nickleri Yasaklama Addonu

Saygı değer ziyaretcilerimiz harikasohbet.org sohbet chat platformumuza hoşgeldiniz.Bugün sizlere bir irc addonumuzdan bahsetmiş olacağız.Aşağıda da belittim üzere arkadaşlar irc uzun nick yasaklama addonu ile sohbet irc sunucunuza giren uzun nickleri yasaklayabileceksiniz.Sizler için  gün geçtikçe yararlı seyler paylaşmaya devam ediyor olacağız.Herzaman bizleri takip edin ve beklemeden kalmanızı öneriyorum.HarikaSohbet


Mirc Kullanıcısı olmanızı gerekiyor vede Remote kısmınıa eklemeniz gerekmekte. sayıları sizler belirliye bilirsiniz.

alias uekle {
.spamfilter add u zline – UzunNickYasaK:) ^(.{ $+ $1 $+ }!.+@.+:.+)$
}
alias usil {
.spamfilter del u zline – UzunNickYasaK:) ^(.{ $+ $1 $+ }!.+@.+:.+)$
}

çalıştırmak için ise, ./uekle 15, sayıyı bu şekilde belirliye bilirsiniz, ./uekle 11, örnek.

Sizlerde sevgili arkadaşlar eksik kaldınız yerde veya yapamadınız durumlarda sohbet odalarımıza girip yetkili arkadaşlarımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.Şimdiden kolay gelsin iyi sohbetler iyi eğlenceler.

irc uzun nick remotesi

irc uzun nick remotesi

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet

İnsanların sohbet odalarına olan ilgileri ve talepleri Mobil chat sitemizi daha kolay şekilde bulunabilir hale getirmiştir. Sohbet denildiği zaman pek çok kişinin Mobil sohbet aklına gelmesi şüphesiz sohbet sitesini çok daha özel kılmaktadır. Sohbet odalarının birbirleri ile olan etkileşimi ve kalitesini bilen sohbet severler sizler için mobil uyumlu olacak şekilde sohbet ortamı sunmaktadır. Kesintisiz sohbet odalarından birisi olarak size profesyonel hizmeti sağlayacak olan mobil chat sitesi hayal ettiğiniz hizmeti sizler ile hızlı şekilde buluşturmak için vardır.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
Sohbet - Sohbet Odaları   - Sohbet - Mobil Sohbet - Web HostingGece Sohbet