Sohbet Odaları

HarikaSohbet

HarikaSohbet

HarikaSohbet.Org sitemizi tanıyalım; Yazılı chat sohbet severler için kurulmuş olan adresimizde anlık yazılı sohbet edebilme imkanı bulunmaktadır. Sizlerin karşısına yeni nesil sohbet odaları olarak çıkarmış olduğumuz sitemizin diğerlerinden farkı tamamen BEDAVA olmasıdır. Web adresimiz tamamen mobil uyumlu olup, sohbet alt yapısıda mobil cihazlara uygun olarak tasarlanmıştır. Kalitenin tesadüf olmadığına inanan bir yönetim anlayışımız ile sizlere tamamen güncel ve kaliteli sohbet sitemizde eğlenceli vakit geçirmenizi vaat ediyoruz.

 

HarikaSohbet Odaları

 

Eğlence platformu olarak sizlerin keyifli zaman geçirebilmesi için kurulan HarikaSohbet chat sohbet adresimiz içerisindeki sohbet odalarını sırası ile sizlere belirtmek istiyoruz. Sohbet Odaları; #Sohbet, #Zurna, #Chat, #Radyo, #Yarisma, #Oyun, #Kelime, #Mobil, #Major sitelerimiz içerisinde yer alan kanalların ismidir. Sitemize giriş yaptığınız andan itibaren akıllı botumuz tarafından belirtmiş olduğumuz odalara random olarak aktarılacaksınız. Eğer random dağıtım sistemimizde giriş yapamadığınız bir sohbet odası mevcut ise /join #Kanal komutu ile dilediğiniz chat odasına giriş yapabilirsiniz.

 

Chat Sohbet Tarihçesi

 

Bizlere eğlenceli vakit geçirebilmemizde yardımcı olan İRC relay chat sohbet’in tarihçesi; İlk olarak 1988 senesinde Finlandia Oulu üniversitesinde bilgi işlem öğrencisi olan Jarkko Wiz Oikairen tarafından yazıldı. Bu yazılımdan doğan ise irc relay chat olarak adlandırılıp günümüze kadar uzanıp, daha modernize hale gelerek bizlere keyifli vakit geçirebilmemiz için internet üzerinde aracılık yapmaktadır.

Mobil Uyumlu Yazılı Chat Sohbet Nedir?

HarikaSohbet Yazılı olarak Bugünlere kadar gelmiştir. Bunun en temel sebebi ise günümüz teknolojisine ayak uydurmayı başarmış olan irc Network sistemleridir. Burada en temel olanak da chat sistemini web tabanına uyarlamakla birlikte Mobil sistemler de de çalışmasını sağlamaktır. Bizler geçmişten bugüne kadar bir çok gelişmiş teknoloji alt yapısını kullanmakla birlikte kendi temel yazılımlarımızı da geliştirmeye devam ediyoruz. Bir çok konuda diğer HarikaSohbet Siteleri ile farklılıklarımız da bu doğrultuda oluşmuş oluyor.

Bugün bakıldığında 2000 li yıllara nazaran artık mobil kullanıcı oranı % 70 lere çıkmış durumdadır. Bizler de sistemimizde geliştirmeler yaparak tüm mobil cihazlarda Sizlere Chat yapma imkanı sunmaktayız. Burada bulunan tüm odalar tamamen ücretsiz hizmet vermektedir. Dilerseniz hemen alt kısımda bulunan bilgilendirme mesajını okuyabilir, aklınızda kalan tüm soruları bizlere iletebilirsiniz. Unutmayınki Birtanem tüm Mobil cihazlarda hizmet verebilmektedir. Dilediğiniz herhangi bir Mobil cihaz ile bağlanarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 

 

BİLMENİZ GEREKEN BAZI ÖNEMLİ KOMUTLAR

 

Sitemiz de kayıtlı ve kayıtsız olarak sohbet edebilirsiniz. Ancak kullanmakta olduğunuz Rumuzunuzu kimse kullanmasın istiyorsanız yapmanız gereken /ns register şifre email Dir. bu sayede diğer oda kullanıcılarının Sizin rumuzunuzu kullanmasını engelleyebilirsiniz. bu sayede kalıcı bir isme sahip olmuş olur geldiğiniz de diğer insanlar sizin olduğunuzu anlar ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Oda içerisinde problemler ile karşılaşabilirsiniz. Bunların çözümü aslında çok basit yapmanız gereken: /join #operhelp resmi yardım kanalımıza bağlanarak, yönetici arkadaşlarının Sizlere vereceklerivoice (+v) ile birlikte, AÇIK ve NET bir şekilde probleminizi dile getirmeniz gerekmektedir, Burada yönetici arkadaşlar uygunluk durumunuza göre Sizlere yardım edeceklerdir.
Not: Lütfen işleminiz bittikten Yardım kanalında bekleme yapmayınız.

 

 

UYMAMIZ GEREKEN ODA KURALLARI VE BİLGİLENDİRME

 

 

  • Global odalarda sohbet esnasında özel konulara girmek (Dil, Din, ırk v.b) ,
  • Yönetici gruplarımızın (~ , & , @ ve % Durumundakiler) Yaptıkları uyarıların dikkate alınması ve uyulması,
  • Her türlü Maddi çıkar (para, kontör, kredi kartı bilgileri) Kişilerden tahsis etmek,
  • Özel sohbet pencerelerinde T.C yasalarına ve Türk aile terbiyesi dışına çıkmaya kalkışmak,
  • Devlet büyüklerine hakaret ve onlar hakkında konuşmak,
  • Özel konuşma ve Global odalar içerisinde kişileri rencide edici sözler,
  • Spor konuları, Futbol vb diyaloglarına girmek ve yeltenmek,
  • Söz konusu Damda kurallarına her konuda uymak ve kişileri gerektiğinde Yönetime bildirmek,
  • Diğer internet sitelerinin yada herhangi bir ürünün reklamını yapmak KESİNLİKLE YASAKTIR!

 

 

ÜCRETSİZ EĞLENCE VE OYUN ODALARI

Oyun ve Eğlence odaları içerisinde bir çok farklı Oyunlar oynayabilirsiniz. Bunlardan bazıları: Kelime, Çarkıfelek, Tetris, Okey, Şişe Çevirmece gibi Bir çok Oyun kanallarımız bulunmaktadır. Dilerseniz de Radyo kanalımızda Canlı Radyo Dinleyebilirsiniz. Dilerseniz Yalnız Dilerseniz de yeni tanıştığınız insanlar ile bu oyunları kanallar üzerinden oynayabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet

İnsanların sohbet odalarına olan ilgileri ve talepleri Mobil chat sitemizi daha kolay şekilde bulunabilir hale getirmiştir. Sohbet denildiği zaman pek çok kişinin Mobil sohbet aklına gelmesi şüphesiz sohbet sitesini çok daha özel kılmaktadır. Sohbet odalarının birbirleri ile olan etkileşimi ve kalitesini bilen sohbet severler sizler için mobil uyumlu olacak şekilde sohbet ortamı sunmaktadır. Kesintisiz sohbet odalarından birisi olarak size profesyonel hizmeti sağlayacak olan mobil chat sitesi hayal ettiğiniz hizmeti sizler ile hızlı şekilde buluşturmak için vardır.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
Sohbet - Sohbet Odaları   - Sohbet - Mobil Sohbet - Web HostingGece Sohbet