Sohbet Odaları

Chat

Türkiye’nin girişi en kolay mobil sohbet chat odaları. Üyeliksiz ve ücretsiz sohbetin keyfini çıkarabileceğiniz tek adres.

Ücretsiz özel sohbet odaları, bu sohbet sitesinde bedava ozel chat yapabilirsiniz. Sitemizde üyelik şartı yoktur, üye olmadan giriş yapabilirsiniz.

Chat odası, ortak ilgi alanlarına sahip kullanıcıların topluluklarına gerçek zamanlı iletişim kurmaları için bir yer sağlayan bir Web sitesi, bir Web sitesinin bir bölümü veya America Online gibi bir çevrimiçi hizmetin parçasıdır. Buna karşılık forumlar ve tartışma grupları, kullanıcıların mesaj göndermesine izin verir ancak etkileşimli mesajlaşma kapasitesine sahip değildir. Çoğu sohbet odaları, kullanıcıların özel bir yazılıma sahip olmasını gerektirmez; Internet Relay Chat (IRC) gibi olanlar, kullanıcıların bunu İnternet’ten indirmesine izin verir.

Sohbet odası kullanıcıları, seçtikleri sohbet odasına kaydolur, bir kullanıcı adı ve şifre seçer ve belirli bir odaya giriş yapar (çoğu sitenin birden fazla sohbet odası vardır). Sohbet odasının içinde, genellikle şu anda çevrimiçi olan kişilerin bir listesi vardır ve bunlar da başka bir kişinin sohbet odasına girdiğine dair uyarı alır. Sohbet etmek için, kullanıcılar bir metin kutusuna bir mesaj yazarlar. Mesaj, daha geniş ortak mesaj alanında neredeyse anında görünür ve diğer kullanıcılar yanıt verir. Kullanıcılar sohbet odalarına girebilir ve hiçbir şey göndermeden mesaj okuyabilir, bu da gizlenme olarak bilinen bir uygulamadır .

Sohbet odası mesajları kendiliğinden ve anında görünür olduğundan, kasıtlı olabilen veya olmayabilen kötüye kullanım potansiyeli vardır. Site sahipleri genellikle , bir odaya girdiğinizde kendinizi tanıtmak, bir soruyu veya yanıtı belirli bir kullanıcıya yönlendirirken bunu netleştirmek ve rahatsız edici bildirimler yapmak gibi, kullanıcıları uygun sohbet odası davranışına yönlendirmek için sık sorulan sorular ( SSS ) listesi yayınlar. örneğin kullanıcılar. Rahatsız edici kullanıcılar, diğer sohbet edenleri sözlü olarak kötüye kullanabilir, sohbeti tekeline alabilir veya hatta aynı kelimeyi veya cümleyi tekrar tekrar yazarak devre dışı bırakabilir; bu, kaydırma olarak bilinen bir uygulamadır.

İnsan çabasının veya ilgisinin hemen hemen her yönüne odaklanan sohbet chat odaları bulunabilir: örneğin, klasik filmlere, Spor, müzik ve çeşitli oyun odaları gibi çeşitli alanlar var. Yahoo ve Google gibi çeşitli arama motorları, sohbet siteleri dizini sağlar. MSN Web Toplulukları gibi diğerleri, kendi sohbet odalarını oluşturmak için gerekli adımlarda kullanıcılara rehberlik eder.

Sohbet chat web siteleri tarafından kullanılan standart teknik, kullanıcıların tercih ettikleri bir sohbet odası seçmelerine, kendilerini kaydetmelerine, bir kullanıcı adı seçmelerine ve bir şifre belirlemelerine olanak sağlamaktır, bu kombinasyonla kolayca unutamayacakları ve yabancılarla konuşmaya başlayacaklardır.

Her sohbet chat odasının içinde, o anda çevrimiçi olan kişileri gösteren bir liste vardır ve ayrıca sohbet odasına her seferinde yeni bir kişinin girişi hakkında bilgilendirilirler. Konuşmak için, kullanıcıların mesaj kutusuna bir mesaj yazmaları yeterlidir. Mesaj hemen diğerlerine gönderilir ve bunun tersi de yanıttır.Ücretsiz bedava sohbet siteleri üyelik siz devam et hemen giriş yap odaları sınırsızca kullan. Üye olmadan sohbet etmek çok kolay.

chat,chat odaları,mobil chat ,mobil chat odaları,chat siteleri

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet

İnsanların sohbet odalarına olan ilgileri ve talepleri Mobil chat sitemizi daha kolay şekilde bulunabilir hale getirmiştir. Sohbet denildiği zaman pek çok kişinin Mobil sohbet aklına gelmesi şüphesiz sohbet sitesini çok daha özel kılmaktadır. Sohbet odalarının birbirleri ile olan etkileşimi ve kalitesini bilen sohbet severler sizler için mobil uyumlu olacak şekilde sohbet ortamı sunmaktadır. Kesintisiz sohbet odalarından birisi olarak size profesyonel hizmeti sağlayacak olan mobil chat sitesi hayal ettiğiniz hizmeti sizler ile hızlı şekilde buluşturmak için vardır.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden
Sohbet - Sohbet Odaları   - Sohbet - Mobil Sohbet - Web HostingGece Sohbet